Satelit 19-49TILT200
Залишити відгук
Код товару: 170902
Є на складі
Satelit 19-49TILT200
Satelit 19-49TILT200
Satelit 19-49TILT200
Satelit
Satelit
Колір чорний; Призначення: Для телевізора; Тип: Похилий; Стандарт VESA: 75x75, 50x50, 200x200, 200x100, 100x200, 100x100; Мін / макс. відстань від стіни: 50-50мм; Кут нахилу: + 5 ° ~ -10 °; Максимальне навантаження: 35 кг; Габарити і вага: 255x255x50 мм
Детальніше про товар
452
Ремонт
Купити Satelit 19-49TILT200
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 200x200
Функціі кріплення Похиле
Всі характеристики
Колір: Чорний
Призначення: для телебачення
Тип: похилий
Стандарт VESA: 75x75, 50x50, 200x200, 200x100, 100x200, 100x100
Кут нахилу: +5 ° ~ -10 °
Максимальне навантаження: 35 кг
Розміри та вага: 255x255x50 мм
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...