Очищувач повітря SHARP UA-HD50E-L
Залишити відгук
Код товару: 158124
Є на складі
Очищувач повітря SHARP UA-HD50E-L SHARP UA-HD50E-L Режими дощ, низький, пилок, максимальний, середній, Авторежим SHARP UA-HD50E-L Рівень шуму 54 дБ SHARP UA-HD50E-L Потужність 49 Вт SHARP UA-HD50E-L Пульт ДК ні SHARP UA-HD50E-L Іонізація є SHARP UA-HD50E-L Країна виробництва Китай SHARP UA-HD50E-L
SHARP UA-HD50E-L
SHARP UA-HD50E-L
SHARP UA-HD50E-L
SHARP UA-HD50E-L
SHARP UA-HD50E-L
SHARP UA-HD50E-L
SHARP UA-HD50E-L
SHARP UA-HD50E-L
SHARP
SHARP
Режими: дощ, низький, пилок, максимальний, середній, Авторежим; Рівень шуму: 54 дБ; Потужність: 49 Вт; Пульт ДУ: немає; Іонізація: є; Країна виробництва: Китай;
Ремонт
Основні
Площа приміщення Менше 30 кв.м
Живлення Мережа
Всі характеристики
Режими: дощ, низький, пилок, максимум, середній, авто -мод
Рівень шуму: 54 дБ
Сила: 49 Вт
Пульт дистанційного керування: Ні
Іонізація: так
Країна виробництва: Китай
Часті питання про Очисники повітря
🏆 Які Очисники повітря найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Очисники повітря:
💲 Ціни на Очисники повітря. Скільки коштують Очисники повітря?
💻 Де купити Очисники повітря у Львові?
🔥 Очисники повітря які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Очисники повітря:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Режими: очищення повітря; Рівень шуму: 50 дБ; Потужність: 60 Вт; Сенсорне управління: є; Пульт ДУ: немає; Іонізація: є;
Топ продажів
Режими: очищення повітря, таймер, фотокаталітична очищення (ультрафіолет), вентиляція; Потужність: 50 Вт; Сенсорне управління: є;
Режими: очищення повітря, зволоження, мийка повітря, ароматизація; Потужність: 7 Вт; Іонізація: є;
Новинка
Новинка
Спосіб встановлення: підлоговий / Потужність що споживається: 56 Вт / Продуктивність очищення повітря: 119 м³ / ч / Функції: очищення, зволоження, охолодження / ...
Переглянуті товари
Тип: звичайний; Об'єм: 1.7 л; Потужність: 2400 Вт; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Тип нагрівального елемента: прихований (диск); Індикатор рівня води: зовнішній;...
Потужність 2600 Вт; Тип підключення: провідний; Постійний пар: є; Паровий удар: є; Сила парового удару: немає даних; Обсяг бачка для води: 450 мл; Розбризкування (спрей): є;...