Gembird WM-80ST-01 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 288796
Є на складі
Gembird WM-80ST-01 (UA) Gembird WM-80ST-01 (UA) Максимальне навантаження 50 кг Gembird WM-80ST-01 (UA) Кут нахилу -3/+7° Gembird WM-80ST-01 (UA) Кут повороту 100° Gembird WM-80ST-01 (UA) Відстань від стіни 48 мм Gembird WM-80ST-01 (UA) Кількість екранів, що встановлюються 1 Gembird WM-80ST-01 (UA) Комплектація кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації
Gembird WM-80ST-01 (UA)
Gembird WM-80ST-01 (UA)
Gembird WM-80ST-01 (UA)
Gembird WM-80ST-01 (UA)
Gembird WM-80ST-01 (UA)
Gembird WM-80ST-01 (UA)
Gembird WM-80ST-01 (UA)
GEMBIRD
GEMBIRD
Варіанти встановлення: на стіну; Мінімальна діагональ, що підтримується: 40"; Максимальна діагональ, що підтримується: 80"; VESA: 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400; Максимальне навантаження: 50 кг; Кут нахилу: -3/+7 °; Кут повороту: 100 °; Відстань від стіни: 48 мм; Кількість екранів, що встановлюються: 1; Комплектація: кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації
Ремонт
Купити Gembird WM-80ST-01 (UA)
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 600x400
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Параметри встановлення: На стіні
Мінімально підтримується діагональ: 40 "
Максимально підтримується діагональ: 80 "
VESA: 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: -3/+7 °
Кут повороту: 100 °
Відстань від стіни: 48 мм
Кількість встановлених екранів: 1
Комплекс: кронштейн; Монтажний набір; Інструкції з експлуатації
Є на складі
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Розпродаж
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...