Gembird WM-60ST-01 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 344507
Є на складі
Gembird WM-60ST-01 (UA)
Gembird WM-60ST-01 (UA)
Gembird WM-60ST-01 (UA)
Gembird WM-60ST-01 (UA)
Gembird WM-60ST-01 (UA)
Gembird WM-60ST-01 (UA)
Gembird WM-60ST-01 (UA)
Gembird WM-60ST-01 (UA)
Gembird WM-60ST-01 (UA)
Gembird WM-60ST-01 (UA)
Gembird WM-60ST-01 (UA)
GEMBIRD
GEMBIRD
; Тип: поворотно-нахильний; Варіанти встановлення: на стіну; Кількість ступенів свободи: 4; Мінімальна підтримувана діагональ: 32"; Максимальна підтримувана діагональ: 60"; VESA: 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400; Максимальне навантаження: 36.4 кг; Кут нахилу: +10°~-2°; Кут повороту: +40°~-40°
Ремонт
Купити Gembird WM-60ST-01 (UA)
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 400x400
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Тип: поворотно-нахилений
Варіанти встановлення: на стіну
Кількість ступенів свободи: 4
Мінімальна підтримувана діагональ: 32"
Максимальна підтримувана діагональ: 60"
VESA: 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400
Максимальне навантаження: 36.4 кг
Кут нахилу: +10°~-2°
Кут обертання: +4°~-4°
Матеріал корпусу: сталь
Кількість встановлюваних екранів: 1
Колір: чорний
Є на складі
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Розпродаж
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...