Телевізор Samsung UE85DU7172
Залишити відгук
Код товару: 328448
Samsung UE85DU7172
Samsung UE85DU7172
Samsung UE85DU7172
Samsung UE85DU7172
Samsung UE85DU7172
Samsung
Samsung
LED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм 0 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1901x1088x61 / Габарити з підставкою, мм: 1901x1132x359 / Вага: 33,4 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
44093
Архівний товар
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung 7-серия
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональний розмір: 85 "
Операційна система: Smart TV (власна система) / Tizen /
Процесор: Samsung Crystal 4K
Тип підсвічування: світлодіод
Екранне покриття: глянцеве
Роздільна здатність: 3840x2160 PIX
Збільшення масштабу до 4K: є
Частота зсуву: 60 Гц
Підтримка HDR: HDR10+
Поліпшення яскравості / контрасту: IS / Contrast Enhancer /
Поліпшення кольору: IS / Purcolour
Звукова потужність: 20 Вт
Літні динаміки: 2 ПК
Цифровий тюнер: DVB-T2 (Etheric), DVB-C (кабель), DVB-S2 (супутник)
Версія HDMI: v 2.0
HDMI Technologies: Allm, Earc, CEC
Настінне кріплення: VESA 600x400 мм
Споживання електроенергії: 166 Вт / 230 Вт максимум /
Клас споживання енергії: A+
Клас споживання енергії (новий): G
Розміри (SHHVHGG): 1901x1132x359 мм
Розміри без стенду (shhvhgg): 1901x1088x61 мм
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...