Телевізор Bravis 43K6000U
Залишити відгук
Код товару: 332472
Уточнити наявність
Телевізор Bravis 43K6000U Bravis 43K6000U Діагональ екрану  43 Bravis 43K6000U Частота оновлення  60 Гц Bravis 43K6000U тип Tyuner  ILY DVB-C, Digital DVB-T2 <==> Підтримка Smart TV Bravis 43K6000U Споживання енергії  100 Вт Bravis 43K6000U vesa  vesa (200x200 мм) Bravis 43K6000U розміри з стендом  963 x 608 x 180 мм <==> розміри без Стенд Bravis 43K6000U Вага з підставкою  7 кг Bravis 43K6000U колір  чорний Bravis 43K6000U <==> <==> < Bravis 43K6000U < => Bravis 43K6000U < =>
Bravis 43K6000U
Bravis 43K6000U
Bravis 43K6000U
Bravis 43K6000U
Bravis 43K6000U
Bravis 43K6000U
Bravis 43K6000U
Bravis 43K6000U
Bravis 43K6000U
Bravis 43K6000U
Bravis 43K6000U
Bravis 43K6000U
Bravis
Bravis
Діагональ екрану: 43"; Частота оновлення: 60 Гц; Тип тюнера: цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2; Підтримка Smart TV: є; Енергоспоживання: 100 Вт; VESA: VESA (200x200мм); Розміри з підставкою: 96 х 180 мм; підставки: 963 х 561 х 82 мм; Вага з підставкою: 7 кг;
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Android TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Екранна діагональ: 43 "
Частота оновлення: 60 Гц
Тип Tyuner: Digital DVB-C, Digital DVB-T2
Смарт -телевізійна підтримка: є
Споживання енергії: 100 Вт
VESA: VESA (200x200 мм)
Розміри з підставкою: 963 x 608 x 180 мм
Розміри без стенду: 963 x 561 x 82 мм
Вага з підставкою: 7 кг
Колір: Чорний
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...