AGN AGN70-440F (UA)
Залишити відгук
Код товару: 344484
Уточнити наявність
AGN AGN70-440F (UA) AGN AGN70-440F (UA) AGN AGN70-440F (UA) AGN AGN70-440F (UA) AGN AGN70-440F (UA)
AGN AGN70-440F (UA)
AGN AGN70-440F (UA)
AGN AGN70-440F (UA)
AGN AGN70-440F (UA)
AGN AGN70-440F (UA)
AGN
AGN
; Тип: фіксований; Варианти встановлення: на стіну; Кількість ступенів свободи: 0; Мінімальна підтримувана діагональ: 32"; Максимальна підтримувана діагональ: 70"; VESA: 150 x 150, 100 x 150, 300 x 400, 100 x 200, 75 x 75, 100 x 100, 150 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400; Максимальне навантаження: 45 кг; Відстань від стіни: 20 мм; Матеріал корпусу: метал
Детальніше про товар
534
Ремонт
Купити AGN AGN70-440F (UA)
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 400x400
Функціі кріплення Фіксоване
Всі характеристики
Тип: фіксований
Варіанти встановлення: на стіну
Мінімальна підтримувана діагональ: 32"
Максимальна підтримувана діагональ: 70"
Максимальне навантаження: 45 кг
Відстань від стіни: 20 мм
Матеріал корпусу: метал
Кількість встановлюваних екранів: 1
Розміри: 445 x 418 x 20 мм
Вага: 0.85 кг
Колір: чорний
Є на складі
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Часті питання про Кріплення до телевізорів
🏆 Які Кріплення до телевізорів найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Кріплення до телевізорів. Скільки коштують Кріплення до телевізорів?
💻 Де купити Кріплення до телевізорів у Львові?
🔥 Кріплення до телевізорів які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: FSP; Форм-фактор материнської плати: E-ATX / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX; Типорозмір: Midi-Tower; Призначення: ігровий; Потужність БП, Вт: немає; Розташування: знизу; Кількість 3,5"...
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 850; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 80; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 840; +5V: 15; +3.3V: 15; +12V1: 70;...
Тип корпусу: Mid Tower; Форм-фактор: ATX; Підтримка материнських плат: ATX; Micro-ATX; Mini-ITX; Потужність БП: без БП; Форм-фактор БП: ATX; Розташування БП: знизу; Кількість відсіків 2.5":...