Gembird WM-58ST-01 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 288792
Є на складі
Gembird WM-58ST-01 (UA) Gembird WM-58ST-01 (UA) Варіанти установки на стіну Gembird WM-58ST-01 (UA) Мінімальна підтримувана діагональ 32 Gembird WM-58ST-01 (UA) Максимальна підтримувана діагональ 58 Gembird WM-58ST-01 (UA) VESA 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400 Gembird WM-58ST-01 (UA) Максимальне навантаження 36 кг Gembird WM-58ST-01 (UA) Кут нахилу -2/+10 ° Gembird WM-58ST-01 (UA) Кут повороту 80° Gembird WM-58ST-01 (UA) Відстань від стіни 60 мм - 470 мм Gembird WM-58ST-01 (UA) Кількість екранів, що встановлюються 1 Gembird WM-58ST-01 (UA) Комплектація кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації Gembird WM-58ST-01 (UA) Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
Gembird WM-58ST-01 (UA)
GEMBIRD
GEMBIRD
Варіанти встановлення: на стіну; Мінімальна діагональ, що підтримується: 32"; Максимальна діагональ, що підтримується: 58"; VESA: 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400; Максимальне навантаження: 36 кг; Кут нахилу: -2/+10°; Кут повороту: 80 °; Відстань від стіни: 60 мм – 470 мм; Кількість екранів, що встановлюються: 1; Комплектація: кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації
Ремонт
Купити Gembird WM-58ST-01 (UA)
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 400x400
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Параметри встановлення: На стіні
Мінімально підтримується діагональ: 32 "
Максимально підтримується діагональ: 58 "
VESA: 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400
Максимальне навантаження: 36 кг
Кут нахилу: -2/+10 °
Кут повороту: 80 °
Відстань від стіни: 60 мм - 470 мм
Кількість встановлених екранів: 1
Комплекс: кронштейн; Монтажний набір; Інструкції з експлуатації
Є на складі
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Розпродаж
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...