Gembird WM-75ST-01 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 288794
Є на складі
Gembird WM-75ST-01 (UA)
Gembird WM-75ST-01 (UA)
Gembird WM-75ST-01 (UA)
Gembird WM-75ST-01 (UA)
Gembird WM-75ST-01 (UA)
Gembird WM-75ST-01 (UA)
GEMBIRD
GEMBIRD
Варіанти встановлення: на стіну; Мінімальна діагональ, що підтримується: 32"; Максимальна діагональ, що підтримується: 75"; VESA: 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400; Максимальне навантаження: 45 кг; Кут нахилу: -5 ° / + 8 °; Кут повороту: 100 °; Кількість екранів, що встановлюються: 1; Комплектація: кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації;
Ремонт
Купити Gembird WM-75ST-01 (UA)
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 600x400
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Параметри встановлення: На стіні
Мінімально підтримується діагональ: 32 "
Максимально підтримується діагональ: 75 "
VESA: 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400
Максимальне навантаження: 45 кг
Кут нахилу: -5 °/+8 °
Кут повороту: 100 °
Кількість встановлених екранів: 1
Комплекс: кронштейн; Монтажний набір; Інструкції з експлуатації
Є на складі
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Розпродаж
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...