Brateck LDT71-C012N (UA)
Залишити відгук
Код товару: 299268
Уточнити наявність
Brateck LDT71-C012N (UA)
Brateck LDT71-C012N (UA)
Brateck LDT71-C012N (UA)
Brateck LDT71-C012N (UA)
Brateck LDT71-C012N (UA)
Brateck LDT71-C012N (UA)
Brateck LDT71-C012N (UA)
Brateck LDT71-C012N (UA)
Brateck LDT71-C012N (UA)
BRATECK
BRATECK
Призначення: монітор; Тип: поворотно-похилий; Варіанти встановлення: на стіл; Кількість ступенів волі: 3; Мінімальна діагональ, що підтримується: 17"; Максимальна діагональ, що підтримується: 32"; VESA: 75 х 75, 100 х 100; Максимальне навантаження: 8 кг; Кут нахилу: 90 ° ~ -45 °; Кут повороту: 180 °
Ремонт
Основні
Тип кріплення Кріплення на стіл
Стандарт VESA 100x100
Максимальне навантаження до 20 кг
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Призначення: для монітора
Тип: обертовий лист
Параметри встановлення: на таблиці
Кількість ступенів свободи: 3
Мінімально підтримується діагональ: 17 "
Максимально підтримується діагональ: 32 "
Максимальне навантаження: 8 кг
Кут повороту: 180 °
Кут обертання: 360
Кількість встановлених екранів: 1
Комплекс: кронштейн; Монтажний набір; Інструкції з експлуатації
Розміри: 606 x 512 x 117 мм
Колір: Чорний
Є на складі
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Часті питання про Кріплення до телевізорів
🏆 Які Кріплення до телевізорів найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Кріплення до телевізорів. Скільки коштують Кріплення до телевізорів?
💻 Де купити Кріплення до телевізорів у Львові?
🔥 Кріплення до телевізорів які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Переглянуті товари
Дисплей: 6.83" / LTPO Amoled (2800x1272 точок) / Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Elite + Adreno 830 / Оперативна пам'ять: 16 Гб / Вбудована пам'ять: 1 ТБ / microSD - немає / Камера: 50+8Мп + фронтальна 16Мп / ...
Уточнити наявність
Потужність 2000 Вт; Розміри: 9 x 49 x 32,5 см; Особливості: відсік для шнура, нескользящие ніжки; Тип управління: механічний; Розміщення: настільний; Поверхня: ребриста;...
; Тип: поворотно-нахилений; Варіанти встановлення: на стіну; Кількість ступенів свободи: 3; Мінімальна підтримувана діагональ: 17"; Максимальна підтримувана...
Номінальна напруга: 12 В; Максимальний струм розряду: даних немає; Максимальний струм заряду: 2.1 А; Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року): немає...