Satelit 32-65TILT400
Залишити відгук
Код товару: 170906
Є на складі
Satelit 32-65TILT400
Satelit 32-65TILT400
Satelit 32-65TILT400
Satelit
Satelit
Колір чорний; Призначення: Для телевізора; Тип: Похилий; Стандарт VESA: 200x200, 200x100, 100x100, 200x300, 200x400, 300x300, 300x400, 300x200, 400x400, 400x300, 400x200; Мін / макс. відстань від стіни: 50-50 мм; Кут нахилу: + 5 ° ~ -10 °; Максимальне навантаження: 35 кг; Габарити і вага: 105 х 45 x 470 мм 1.465 кг
Детальніше про товар
866
Ремонт
Купити Satelit 32-65TILT400
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 400x400
Функціі кріплення Похиле
Всі характеристики
Колір: Чорний
Призначення: для телебачення
Тип: похилий
Кут нахилу: +5 ° ~ -10 °
Максимальне навантаження: 35 кг
Розміри та вага: 105 х 45 х 470 мм 1,465 кг
Є на складі
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...