Процесор Intel Core Ultra 7 265F (BX80768265F) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 338098
Уточнити наявність
Intel
Intel
Ремонт
Основні
Сімейство процесора Intel Core Ultra
Тип сокета Socket 1851
Кількість ядер 20 ядер
Тактова частота ядра 2.4 GHz
Тип поставки Box
Інтегрована графіка Немає
Покоління процесору Інша платформа
Всі характеристики
Squint 1851 Тип з'єднувача
Основна частота продуктивних ядер, ГГц: 2.4
Максимальна частота продуктивних ядер, ГГц: 5.3
Основна частота енергоефективних ядер, ГГц: 1,8
Максимальна частота енергоефективних ядер, ГГц: 4.6
Об'єм кешу третього рівня, MB: 30
Назва ядра: озеро Ерроу
Загальна кількість ядер: 20
Кількість високоефективних ядер: 8
Кількість енергоефективних ядер: 12
Технологія виробництва, NM: 3
Основне вивільнення тепла TDP, Вт: 65
Максимальне нагрівання TDP, Вт: 182
Максимальна пам’ять, GB: 192
Тип пам'яті: DDR5-6400
Кількість каналів пам'яті: 2
NPU: + (Intel AI Boost)
Вбудована графіка: Ні
Комплекс (лоток/коробка/MPK): Коробка
Є на складі
Основні технічні характеристики; Сокет: AM5; Кількість ядер: 6 ядер; Кількість потоків: 12 потоків; Базова тактова частота процесора: 4.7 GHz; Максимальна тактова частота...