SATELIT 13-32PIVOT100 (250518) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 181548
Є на складі
Satelit
Satelit
Мінімальна підтримувана діагональ: 13 "; Максимальна підтримувана діагональ: 32"; Максимальне навантаження: 20 кг; Кут нахилу / повороту: + 3 ° ~ -10 °; Колір чорний; Тип: поворотно-похилий; Кількість ступенів свободи: 3; Варіанти установки: на стіну; VESA: 75 x 75, 100 x 100;
Детальніше про товар
420
Ремонт
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 100x100
Максимальне навантаження до 20 кг
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Мінімально підтримується діагональ: 13 "
Максимально підтримується діагональ: 32 "
Кут нахилу/повороту: +3 ° ~ -10 °
Колір: Чорний
Тип: обертовий лист
Кількість ступенів свободи: 3
Параметри встановлення: На стіні
Є на складі
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Розпродаж
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...