Vinga TM32-4451
Залишити відгук
Код товару: 38089
Є на складі
Топ продажів
Vinga TM32-4451 Vinga TM32-4451 Тип  Ротарі-Лей
Vinga TM32-4451
Vinga TM32-4451
Vinga
Vinga
Тип: поворотно-похилий; Мінімальна підтримувана діагональ: 23 "; Кількість ступенів свободи: 3; Максимальна підтримувана діагональ: 55"; Підтримуваний стандарт VESA: 400 x 400; Максимальне навантаження: 30 кг; Кут нахилу / повороту: 15/180; Відстань від стіни: 80-400 мм; Матеріал корпусу: метал; Комплектація: інструкція, елементи кріплення
Ремонт
Купити Vinga TM32-4451
  • Опис
  • Характеристики
Тип: поворотно-похилий
Мінімальна підтримувана діагональ: 23 "
Кількість ступенів свободи: 3
Максимальна підтримувана діагональ: 55"
Підтримуваний стандарт VESA: 400 x 400
Максимальна навантаження: 30 кг
Матеріал: метал
Комплектація: інструкція, кріпильні елементи
Колір : чорний
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 400x400
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Тип: обертовий лист
Кількість ступенів свободи: 3
Матеріал корпусу: Метал
Короткий зміст: Інструкції, кріплення
Колір: Чорний
Країна виробництва: Китай
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...