Телевізор Samsung UE50DU7100UXUA
Залишити відгук
Код товару: 312885
Samsung UE50DU7100UXUA
Samsung UE50DU7100UXUA
Samsung UE50DU7100UXUA
Samsung UE50DU7100UXUA
Samsung UE50DU7100UXUA
Samsung
Samsung
Регіон: UXUA
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 2 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1120x647x60 / Габарити з підставкою, мм: 1120x694x237 / Вага: 9,9 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
17604
Архівний товар
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung 7-серия
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Crystal Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональний розмір: 50 "
Операційна система: Smart TV (власна система) / Tizen /
Процесор: Samsung Crystal 4K
Тип підсвічування: світлодіод
Екранне покриття: глянцеве
Роздільна здатність: 3840x2160 PIX
Збільшення масштабу до 4K: є
Частота зсуву: 60 Гц
Підтримка HDR: HDR10+
Поліпшення яскравості / контрасту: IS / Contrast Enhancer /
Поліпшення кольору: IS / Purcolour
Звукова потужність: 20 Вт
Літні динаміки: 2 ПК
Цифровий тюнер: DVB-T2 (Etheric), DVB-C (кабель), DVB-S2 (супутник)
Суб'єкти: USB, LAN
HDMI: 3 ПК
Версія HDMI: v 2.0
HDMI Technologies: Allm, Earc, CEC
Настінне кріплення: vesa 200x200 мм
Споживання електроенергії: 70 Вт / 120 Вт максимум /
Клас споживання енергії: a
Клас споживання енергії (новий): G
Розміри (SHHVHGG): 1120x694x237 мм
Розміри без стенду (shhvhgg): 1120x647x60 мм
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...