Телевізор Samsung QE75Q6FAAUXUA
Залишити відгук
Код товару: 347892
Samsung QE75Q6FAAUXUA
Samsung QE75Q6FAAUXUA
Samsung QE75Q6FAAUXUA
Samsung QE75Q6FAAUXUA
Samsung QE75Q6FAAUXUA
Samsung
Samsung
Діагональ: 75
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1668x958x77 / Габарити з підставкою, мм: 1668x1006x280 / Вага: 22,8 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
44650
Архівний товар
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung 6-серия
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 24" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 75" (190 см)
Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K UHD)
Формат екрану: широкоекранний (16/9)
Тип матриці: MiniLED
Технологія дисплея: QLED
Контрастність: Mega Contrast
Частота розгортки: 50Гц
HDR: так
Процесор обробки зображення: Q4 Lite Processor
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Звукові ефекти: Adaptive Sound Pro; OTS Lite; Q-Symphony
Smart TV: зі Smart TV
Операційна система: Tizen
Особливості: VRR
Бездротові комунікації: Bluetooth; AirPlay; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.3
Вбудовані тюнери: DVB-C; DVB-T2; DVB-S2; аналоговий
Управління: голосом; зі смартфона
Функції: HbbTV (контент інтернет-сторінок+тв сигнал); HDMI-CEC; Smart Things
Роз'єми: компонентний (Y/Pb/Pr); USB; LAN (Ethernet); CI; антений вхід (RF); HDMI 2.1
USB роз'ємів: 1шт
HDMI 2.1 роз'ємів: 3шт
Споживання електроенергії в звичайному режимі: 177Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A+
Стандарт кріплення VESA: 400 x 300
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1668.1 x 957.8 x 77 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 1668.1 x 1005.9 x 280 мм
Вага без підставки: 22.4 кг
Вага з підставкою: 22.8 кг
Колір рамки: чорний
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...