Телевізор Samsung UE24F6000FUXUA
Залишити відгук
Код товару: 352470
Уточнити наявність
Samsung UE24F6000FUXUA
Samsung UE24F6000FUXUA
Samsung UE24F6000FUXUA
Samsung UE24F6000FUXUA
Samsung
Samsung
LED-телевізор / Діагональ 24" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 100x100 / T2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 541x329x41 / Габарити з підставкою, мм: 541x428x175 / Вага: 3,0 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung 6-серия
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розширення екрану Full HD (1920x1080)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 24"
Роздільна здатність: 1920 x 1080 (Full HD)
Формат екрану: широкоформатний (16/9)
Технологія підсвічування: LED
Контрастність: Mega Contrast
Частота розгортки: 50 Гц
HDR: є
Технологія інтерполяції зображення: Picture Quality Index (PQI)
Процесор обробки зображення: Hyper Real
Технології покращення зображення: Micro Dimming Pro, HDR, HDR 10+, Contrast Enhancer
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Сумарна потужність динаміків: 10 Вт
Звукові ефекти: Adaptive Sound, OTS Lite, Q-Symphony
Smart TV: є
Операційна система: Tizen
Безпровідні комунікації: Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.3
Вбудовані тюнери: DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, аналоговий
Управління: голосове
Функції: електронний телегід (EPG), HDMI-CEC, таймер "Сон", таймер вимкнення
Роз'єми: компонентний (Y/Pb/Pr), USB, LAN (Ethernet), CI, антений вхід (RF), HDMI 2.1
Кількість USB роз'ємів: 1
Кількість HDMI 2.1 роз'ємів: 2
Клас енергоефективності: A+
Стандарт кріплення VESA: 100 x 100
Габарити (ШхВхГ): 541x428x175 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 541x329x41 мм
Вага: 3 кг / 2.5 кг без підставки /
Колір рамки: чорний
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...