Телевізор Toshiba 55QA2363DG (UA)
Залишити відгук
Код товару: 353692
Уточнити наявність
Телевізор Toshiba 55QA2363DG (UA) Toshiba 55QA2363DG (UA)
Toshiba 55QA2363DG (UA)
Toshiba 55QA2363DG (UA)
TOSHIBA
TOSHIBA
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1233x712x87 / Габарити з підставкою, мм: 1233x855x165 / Вага: 12,6 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Android TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 55"
Операційна система: Android TV
Матриця: QLED
Тип підсвітки: Direct LED
Покриття екрану: глянцеве
Розширення: 3840x2160 пікс
Upscaling: до 4K
Яскравість: 250 кд/м²
Частота зміни кадрів: 60 Гц
Підтримка HDR: HDR10, Dolby Vision
Потужність звуку: 20 Вт
Кількість динаміків: 2 шт
Аудіодекодери: Dolby Audio
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості: Chromecast, Bluetooth, Google Assistant
HDMI: 3 шт
Технології HDMI: ARC, CEC
Додаткові входи: USB 2 шт, LAN
Виходи: mini-Jack (3.5 мм) навушники, оптичний
Настінне кріплення: VESA 200x200 мм
Споживана потужність: 64 Вт / 124 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new): E
Габарити (ШхВхГ): 1233x855x165 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1233x712x87 мм
Вага: 12.6 кг
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...