Телевізор Toshiba 65QA2363DG (UA)
Залишити відгук
Код товару: 353693
Є на складі
Телевізор Toshiba 65QA2363DG (UA) Toshiba 65QA2363DG (UA)
Toshiba 65QA2363DG (UA)
Toshiba 65QA2363DG (UA)
TOSHIBA
TOSHIBA
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Час оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1453x836x83 / Габарити з підставкою, мм: 1453x899x259 / Вага: 17,3 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Android TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 65"
Операційна система: Android TV
Матриця: QLED
Тип підсвітки: Direct LED
Покриття екрана: глянцеве
Роздільна здатність: 3840x2160 пікс
Upscaling: до 4K
Яскравість: 250 кд/м²
Частота зміни кадрів: 60 Гц
Підтримка HDR: HDR10, Dolby Vision
Потужність звуку: 24 Вт
Кількість динаміків: 2 шт
Аудіодекодери: Dolby Audio
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості: Chromecast, Bluetooth, Google Assistant
HDMI: 3 шт
Технології HDMI: ARC, CEC
Додаткові входи: USB 2 шт, LAN
Виходи: mini-Jack (3.5 мм) навушники, оптичний
Настінне кріплення: VESA 400x200 мм
Споживана потужність: 85 Вт / 145 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new): E
Габарити (ШхВхГ): 1453x899x259 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1453x836x83 мм
Вага: 17.3 кг
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...