Телевізор Philips 55PUS7810/12 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 347897
Уточнити наявність
Телевізор Philips 55PUS7810/12 (UA) Philips 55PUS7810/12 (UA) Philips 55PUS7810/12 (UA)
Philips 55PUS7810/12 (UA)
Philips 55PUS7810/12 (UA)
Philips 55PUS7810/12 (UA)
Philips
Philips
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x100 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1226x715x88 / Габарити з підставкою, мм: 1226x735x262 / Вага: 9,9 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Titan OS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 55"
Операційна система: Smart TV (власна система) / Titan OS /
Процесор: Philips Pixel Precise Ultra HD
Матриця: QLED
Покриття екрану: глянцеве
Розширення: 3840x2160 пікс
Upscaling: до 4K
Частота зміни кадрів: 60 Гц
Підтримка HDR: HDR10
Потужність звуку: 20 Вт
Кількість динаміків: 2 шт
Аудіодекодери: Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS X
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове)
HDMI: 3 шт
Версія HDMI: v 2.1
Технології HDMI: eARC, CEC, ALLM, VRR
Додаткові входи: USB 2 шт, LAN
Виходи: mini-Jack (3.5 мм) навушники, оптичний
Вбудована пам'ять: 8 ГБ
Настінне кріплення: VESA 200x100 мм
Споживана потужність: 63 Вт / 93 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new): E
Габарити (ШхВхГ): 1226x735x262 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1226x715x88 мм
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...