Телевізор Philips 65OLED820/12 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 348053
Уточнити наявність
Philips 65OLED820/12 (UA)
Philips 65OLED820/12 (UA)
Philips 65OLED820/12 (UA)
Philips 65OLED820/12 (UA)
Philips 65OLED820/12 (UA)
Philips 65OLED820/12 (UA)
Philips 65OLED820/12 (UA)
Philips
Philips
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1444x831x68 / Габарити з підставкою, мм: 1444x896x280 / Вага: 27,6 кг / Колір рамки: сірий
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці OLED
Технологія виробника Ambilight
Колір рамки Сірий
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: 65OLED820/12
Діагональ: 65
Тип матриці: OLED-EX
Глибина кольору: 10 біт
Частота оновлення: 120 Гц
Розширення: UltraHD 4K (3840x2160)
Тип підсвітки: OLED
Інтерполяція кадрів (технологія / значення / одиниця виміру): - / - / -
Середнє енергоспоживання, Вт/год: 184
Операційна система: Google TV
Наявність Smart TV: Є
Динаміки: 4x10 Вт
Сабвуфер: 1x30 Вт
Технологія звуку: Dolby Atmos
ТВ-тюнери: Analog (NTSC/PAL/SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T2 HD
Безпровідні інтерфейси: Wi-Fi / Bluetooth
Зовнішні роз'єми: 1 x USB 2.0 / 1 x USB 3.0 / 1 x Ethernet RJ45 / 2 x HDMI 2.0 / 2 x HDMI 2.1 / 1 x Satellite In (F-type female) / 1 x Optical Audio Out / 2 x 3.5 mm Audio Out / 1 x Antenna (RF) (female) / 1 x CI+ 1.4
Стандарт VESA: 300x300
Розмір, мм: 1444x831x68
Розмір з підставкою, мм: 1444x896x280
Розмір з упаковкою, мм: 1660x1052x170
Вага, кг: 22,1
Вага з підставкою, кг: 27,6
Вага з упаковкою, кг: 34,6
Матеріал рамки: Пластик
Колір рамки: Сірий
Пульт: Philips Voice Remote Control (з голосовим управлінням)
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження!
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...