Телевізор Philips 40PFS6000/12 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 348054
Є на складі
Philips 40PFS6000/12 (UA)
Philips 40PFS6000/12 (UA)
Philips 40PFS6000/12 (UA)
Philips 40PFS6000/12 (UA)
Philips
Philips
LED-телевізор / Діагональ 40" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 892x517x84 / Габарити з підставкою, мм: 892x539x210 / Вага: 5,1 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії Philips 6-серия
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розширення екрану Full HD (1920x1080)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Ambilight
Колір рамки Чорний
Операційна система Titan OS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: 40PFS6000/12
Діагональ: 40
Тип матриці: VA
Глибина кольору: 8 біт
Частота оновлення: 60 Гц
Тип підсвітки: LED
Інтерполяція кадрів (технологія / значення / одиниця виміру): - / - / -
Середнє енергоспоживання, Вт/год: 31
Операційна система: Titan OS
Наявність Smart TV: Є
Динаміки: 2x8 Вт
Сабвуфер: Ні
Технологія звуку: Dolby Audio
ТВ-тюнери: Analog (NTSC/PAL/SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-T2 HD / DVB-C / DVB-S / DVB-S2
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi
Зовнішні роз'єми: 2 x USB 2.0 / 1 x Ethernet RJ45 / 3 x HDMI 2.0 / 1 x Satellite In (F-type female) / 1 x Optical Audio Out / 1 x 3.5 mm Audio Out / 1 x Antenna (RF) (female) / 1 x CI+ 1.4
Стандарт VESA: 200x200
Розмір, мм: 892x517x84
Розмір з підставкою, мм: 892x539x210
Розмір з упаковкою, мм: 985x605x123
Вага, кг: 5,05
Вага з підставкою, кг: 5,1
Вага з упаковкою, кг: 7,1
Матеріал рамки: Пластик
Колір рамки: Чорний
Пульт: Philips Remote Control (пластиковий пульт без голосового управління)
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження!
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...