Телевізор Philips 55PUS8510/12 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 347900
Уточнити наявність
Телевізор Philips 55PUS8510/12 (UA) Philips 55PUS8510/12 (UA) Philips 55PUS8510/12 (UA)
Philips 55PUS8510/12 (UA)
Philips 55PUS8510/12 (UA)
Philips 55PUS8510/12 (UA)
Philips
Philips
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x100 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1226x715x88 / Габарити з підставкою, мм: 1226x778x280 / Вага: 10,3 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Тип матриці QLED
Технологія виробника Ambilight
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 55"
Операційна система: Smart TV (власна система) / Titan OS /
Процесор: Philips Pixel Precise Ultra HD
Матриця: QLED
Покриття екрана: глянцеве
Розширення: 3840x2160 пікселів
Upscaling: до 4K
Частота зміни кадрів: 60 Гц
Підтримка HDR: HDR10
Потужність звуку: 20 Вт
Кількість динаміків: 2 шт
Аудіодекодери: Dolby Atmos, DTS X, Dolby Digital
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове)
HDMI: 3 шт
Додаткові входи: USB 2 шт, LAN
Виходи: mini-Jack (3.5 мм) навушники, оптичний
Вбудована пам'ять: 8 ГБ
Настінне кріплення: VESA 200x100 мм
Споживана потужність: 68 Вт / 109 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new): F
Габарити (ШхВхГ): 1226x778x280 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1226x715x88 мм
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
Є на складі
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...