Телевізор LG OLED55C54LA
Залишити відгук
Код товару: 343247
Є на складі
LG OLED55C54LA
LG OLED55C54LA
LG OLED55C54LA
LG OLED55C54LA
LG OLED55C54LA
LG OLED55C54LA
LG OLED55C54LA
LG
LG
OLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Час оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1222x703x46 / Габарити з підставкою, мм: 1222x757x230 / Вага: 16,0 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії LG OLED
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 48" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Час оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 48" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 42" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 77" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 165 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці OLED
Технологія виробника Organic Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: OLED55C54LA
Діагональ: 55
Тип матриці: OLED evo
Глибина кольору: 10 біт
Частота оновлення: 120 Гц
Роздільна здатність: UltraHD 4K (3840x2160)
Тип підсвітки: OLED
Інтерполяція кадрів (технологія / значення / одиниця виміру): - / - / -
Середнє енергоспоживання, Вт/год: 77
Операційна система: webOS 25
Наявність Smart TV: Є
Динаміки: 2x10 Вт
Сабвуфер: 2x10 Вт
Технологія звуку: Dolby Atmos, Dolby Digital, Bluetooth Surround Ready
ТВ-тюнери: Analog (NTSC/PAL/SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-S / DVB-S2
Безпровідні інтерфейси: Wi-Fi / Bluetooth
Зовнішні роз'єми: 3 x USB 2.0 / 1 x Ethernet RJ45 / 4 x HDMI 2.1 / 1 x Satellite In (F-type female) / 1 x S/PDIF / 1 x 3.5 mm Audio Out / 1 x Antenna (RF) / 1 x CI+ 1.4
Стандарт VESA: 300x200
Розмір, мм: 1222x703x46
Розмір з підставкою, мм: 1222x757x230
Розмір з упаковкою, мм: 1360x810x187
Вага, кг: 14,1
Вага з підставкою, кг: 16,0
Вага з упаковкою, кг: 21,3
Матеріал рамки: Пластик
Колір рамки: Чорний
Пульт: LG AI Magic remote control - MR25GA (пульт з голосовим управлінням)
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження!
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...