Телевізор LG 43NANO81A6A (UA)
Залишити відгук
Код товару: 343258
Є на складі
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG 43NANO81A6A (UA)
LG
LG
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 967x564x57 / Габарити з підставкою, мм: 967x629x249 / Вага: 10,0 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника NanoCell Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 43" (109 см)
Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K UHD)
Формат екрану: широкоформатний (16/9)
Тип матриці: LED
Частота розгортки: 60Гц
HDR: так
Процесор обробки зображення: α7 Gen 8
Технології, що покращують зображення: HDR10, HLG
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Звукові ефекти: Dolby Digital
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: WebOS
Безпроводні комунікації: Bluetooth; Miracast; AirPlay 2; Chromecast; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.1
Вбудовані тюнери: DVB-T; DVB-C; DVB-T2; DVB-S2; аналоговий
Управління: голосом; зі смартфона
Роз'єми: HDMI 2.0; USB; LAN (Ethernet); CI; оптичний (цифровий); антений вхід (RF)
USB роз'ємів: 2шт
HDMI 2.0 роз'ємів: 3шт
Споживання електроенергії в звичайному режимі: 65Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A
Стандарт кріплення VESA: 200 x 200
Габарити без підставки (ШхВхГ): 967 x 564 x 57.1 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 967 x 629 x 249 мм
Вага без підставки: 8.9 кг
Вага з підставкою: 10 кг
Колір рамки: чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...