Телевізор Samsung QE55QN70F
Залишити відгук
Код товару: 357478
Є на складі
Телевізор Samsung QE55QN70F Samsung QE55QN70F Samsung QE55QN70F Samsung QE55QN70F Samsung QE55QN70F
Samsung QE55QN70F
Samsung QE55QN70F
Samsung QE55QN70F
Samsung QE55QN70F
Samsung QE55QN70F
Samsung
Samsung
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1233x709x26 / Габарити з підставкою, мм: 1233x766x247 / Вага: 15,0 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung QLED Q70
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 55"
Операційна система: Smart TV (власна система) / Tizen /
Процесор: Samsung NQ4 AI Gen2
Матриця: QLED
Тип підсвітки: Mini LED
Покриття екрана: глянцеве
Роздільна здатність: 3840x2160 пікс
Upscaling: до 4K
Частота зміни кадрів: 100 Гц / Motion Xcelerator 144 Гц /
Підтримка HDR: HDR10+
Покращення яскравості/контрастності: є / Real Depth Enhancer /
Покращення кольору: є / Color Booster Pro /
Покращення чорного: є / Dynamic Black EQ /
AMD сумісність: AMD FreeSync Premium Pro
Потужність звуку: 20 Вт
Кількість динаміків: 2 шт
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове)
Картинка в картинці: є
HDMI: 4 шт
Версія HDMI: v 2.1
Технології HDMI: eARC, CEC, ALLM, VRR
Додаткові входи: USB 2 шт, LAN
Виходи: оптичний
Настінне кріплення: VESA 200x200 мм
Форма підставки: цільна
Споживана потужність: 67 Вт / 210 Вт максимальна /
Клас енергоспоживання: A+
Габарити (ШхВхГ): 1233x766x247 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1233x709x26 мм
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...