Телевізор Samsung QE85QN85F
Код товару: 359899
Уточнити наявність
- Розділ: Телевізори
- Серійна модель: Samsung QLED Q85
- Дивитися інші: Телевізори Samsung
- Гарантія на товар: 12 місяців
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 600x400 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1893x1083x48 / Габарити з підставкою, мм: 1893x1138x367 / Вага: 42,2 кг / Колір рамки: сірий
Кредит
- Детальніше про ремонт
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...