Телевізор Haier H50K85FUX (UA)
Залишити відгук
Код товару: 360800
Є на складі
Haier H50K85FUX (UA)
Haier H50K85FUX (UA)
Haier H50K85FUX (UA)
Haier H50K85FUX (UA)
Haier H50K85FUX (UA)
Haier H50K85FUX (UA)
Haier H50K85FUX (UA)
Haier H50K85FUX (UA)
Haier
Haier
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ, дюйм: 50
Розширення, пікселі: 3840x2160
Частота, Гц: 60
Покриття: антиблікове
Підтримка HDR: HDR10
Тип підсвічування: Direct
Variable refresh rate (VRR): є
Операційна система: Android
Smart TV: Google TV
Upscaling (масштабування зображення): + (4K)
Тип пульта управління: багатофункціональний пульт
Управління зі смартфона: + (Android, iOS)
Управління голосом: є
Wi-Fi: + (IEEE 802.11b/g/n/ac)
Bluetooth: Bluetooth
Ethernet: + (100 мб/сек)
Miracast: є
DLNA: є
Google Cast (Chromecast): є
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...