Телевізор Haier H50S80FUX (UA)
Залишити відгук
Код товару: 359338
Є на складі
Haier H50S80FUX (UA)
Haier H50S80FUX (UA)
Haier H50S80FUX (UA)
Haier H50S80FUX (UA)
Haier H50S80FUX (UA)
Haier
Haier
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x300 / T2-тюнер: є / Габарити з підставкою, мм: 1111x689x277 / Вага: 8,5 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Екран: 50" LCD, 3840x2160 (16/9), 88 ppi
Матриця: Direct LED підсвітка, антивідблискове покриття
Зображення: яскравість 320 кд/м.кв, контрастність 5000/1, HDR10, Hybrid Log Gamma
Частота оновлення: 60 Гц
Операційна система: Google TV
Процесор: ARM Cortex-A55, 4 ядра
Пам’ять: оперативна 2 Гб, вбудована 32 Гб
Стандарт мовлення: PAL, SECAM
Цифрові тюнери: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Звук: 24 Вт стерео
Аналогові інтерфейси: композитний, mini-Jack 3.5 mm
Цифрові інтерфейси: 4x HDMI, 2x USB 2.0, Ethernet, CI слот, S/PDIF
Безпровідні інтерфейси: Wi-Fi, Chromecast, Bluetooth, підтримка DLNA
Функції Smart TV: управління за допомогою смартфона, управління голосом, Google Assistant
Споживана потужність: в режимі очікування 0.5 Вт
Кріплення: VESA 300x300 мм, ніжки
Розміри (ШxВxГ): 1111x689x277 мм
Колір: чорний
Вага: 8.5 кг
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...