Телевізор Ergo 40JFS6800 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 358332
Уточнити наявність
Ergo 40JFS6800 (UA)
Ergo 40JFS6800 (UA)
Ergo 40JFS6800 (UA)
Ergo 40JFS6800 (UA)
Ergo 40JFS6800 (UA)
Ergo
Ergo
LED-телевізор / Діагональ 40" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x100 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 892х511х74 / Габарити з підставкою, мм: 892х565х214 / Вага: 5,0 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану Full HD (1920x1080)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ екрану: 40"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080
Частота оновлення: 60 Гц
Процесор зображення: CA55 x4 1.1 ГГц
Тип тюнера: цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, аналоговий
Потужність динаміків: 2 х 10 Вт (20 Вт загалом)
Інтерфейси підключення: 2 x USB, 1 x RJ-45, аудіовихід, CI+, 2 x HDMI
Wi-Fi: є
Підтримка Smart TV: є
Bluetooth: є
Операційна система: Android 11
Енергоспоживання: 33 Вт
Оперативна пам'ять (DDR): 1 ГБ
Вбудована пам'ять (Flash): 8 ГБ
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 892 х 565 х 214 мм
Розміри без підставки (ШхВхГ): 892 х 511 х 74 мм
Вага з підставкою: 5 кг
Вага без підставки: 3.9 кг
Колір: чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...