Телевізор Philips 55MLED820/12 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 358325
Уточнити наявність
Philips 55MLED820/12 (UA)
Philips 55MLED820/12 (UA)
Philips 55MLED820/12 (UA)
Philips 55MLED820/12 (UA)
Philips
Philips
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1226x718x65 / Габарити з підставкою, мм: 1226x731x240 / Вага: 11,2 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Ambilight
Колір рамки Чорний
Операційна система Titan OS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 55"
Розширення: 3840×2160 (4K UHD)
Підсвітка: MiniLED
Тип дисплея: QLED
Частота оновлення: 60 Гц
HDR: є (HDR10+, HLG)
Процесор зображення: P5 Perfect Picture
Звук: 2.0, потужність 20 Вт
Аудіоефекти: Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS X
Smart TV: є
ОС: Titan
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi, Bluetooth 5.2, AirPlay
Тюнери: DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, аналоговий
Функції: голосове керування, телетекст, HbbTV, HDMI-CEC, таймер вимкнення
Інтерфейси: HDMI 2.0 (2 шт), HDMI 2.1 (1 шт), USB (2 шт), LAN, CI, аудіовихід
Вбудована пам'ять: 8 ГБ
Кріплення VESA: 300×200
Габарити без підставки: 1226×718×65 мм
Габарити з підставкою: 1226×731×240 мм
Енергоспоживання (режим очікування): 0.5 Вт
Колір рамки: чорний
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...