Телевізор Samsung QE77S90FAEXUA
Залишити відгук
Код товару: 351781
Є на складі
Samsung QE77S90FAEXUA
Samsung QE77S90FAEXUA
Samsung QE77S90FAEXUA
Samsung QE77S90FAEXUA
Samsung QE77S90FAEXUA
Samsung
Samsung
OLED-телевізор / Діагональ 77" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1719x988x45 / Габарити з підставкою, мм: 1719x1059x359 / Вага: 34,2 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung OLED
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 77" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 144 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 144 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 77" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 4 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 4 / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці OLED
Технологія виробника Organic Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 77"
Операційна система: Smart TV (власна система) / Tizen /
Процесор: Samsung NQ4 AI Gen3
Матриця: OLED
Покриття екрану: антивідблискове
Роздільна здатність: 3840x2160 пікс
Upscaling: до 4K
Частота зміни кадрів: 100 Гц / Motion Xcelerator 144 Гц /
Підтримка HDR: HDR10+ / OLED HDR+ /
Покращення яскравості / контрастності: є / Real Depth Enhancer /
Покращення кольору: є / Color Booster Pro /
Покращення чорного: є / Dynamic Black EQ /
AMD сумісність: AMD FreeSync Premium Pro
Потужність звуку: 40 Вт
Кількість динаміків: 2 шт / 2.1 система /
Сабвуфер: є
Аудіокодеки: Dolby Atmos
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове)
Картинка в картинці: є
HDMI: 4 шт
Версія HDMI: v 2.1
Технології HDMI: eARC, CEC, ALLM, VRR
Додаткові входи: USB 2 шт, LAN
Виходи: оптичний
Настінне кріплення: VESA 400x300 мм
Форма підставки: цільна
Габарити (ШхВхГ): 1719x1059x359 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1719x988x45 мм
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...