Монітор Philips 27B2G5601/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 361066
Є на складі
Philips 27B2G5601/00 (UA)
Philips 27B2G5601/00 (UA)
Philips 27B2G5601/00 (UA)
Philips 27B2G5601/00 (UA)
Philips 27B2G5601/00 (UA)
Philips 27B2G5601/00 (UA)
Philips 27B2G5601/00 (UA)
Philips 27B2G5601/00 (UA)
Philips 27B2G5601/00 (UA)
Philips
Philips
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG); Яскравість: 300 кд/м2
Ремонт
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Всі характеристики
Діагональ дисплея: 27"
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 2560 x 1440
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Ширина видимої області: 596.74 мм
Висота видимої області: 335.66 мм
Технології синхронізації: Adaptive-Sync
Споживана потужність в режимі очікування: 0.3 Вт
Поворотний екран (Pivot): -90° ~ +90°
VESA: 100x100 мм
Вбудовані колонки: 2 х 3 Вт
Особливості: USB-концентратор, гніздо для замка Kensington, USB для зарядки пристроїв
Розміри без підставки: 614 x 368 x 58 мм
Вага без упаковки: 7.19 кг
Колір: чорний, сріблястий
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Переглянуті товари
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Місткість мірної склянки: 0.6 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість міні-подрібнювача: 500 мл; Насадки та ножі: подрібнювач,...
Уточнити наявність
Тип управління: механічний; Розміщення: настільний; Потужність: 750 Вт; Поверхня: ребриста; Антипригарне покриття: є; Особливості: індикатор роботи; Колір сірий;...