Монітор LG UltraGear 27G411A-B (27G411A-B.AEU) EU
Залишити відгук
Код товару: 361717
Є на складі
LG
LG
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 144 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для домашнього та офісного використання (домашній офіс); Для геймерів.
Розмір екрану: 27"
Покриття дисплея: Матовий
Тип дисплея: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Колірний охоплення: SRGB х 99%
Кількість кольорів: 16,7 млн
HDR: HDR 10
Час відгуку: 5 мс (GTG)
Вбудований калібратор: немає
Технологія синхронізації: FreeSync™; Сумісність з NVIDIA® G-SYNC®
Розмір точки: 0,311 x 0,311 мм
Яскравість: 250 кд/м²
Статична контрастність: 1500 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI - 1; DisplayPort 1.4 - 1; Роз'єм для навушників - 1; Вхід живлення (DC) - 1
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Живлення динаміків: немає, не застосовується
Поворот екрану: немає
Регулювання висоти (по висоті): немає
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (поворот): немає
Кріплення на стіну - VESA: VESA 100 x 100 мм
Клас енергоефективності: E; F [HDR]
Енергоспоживання під час роботи: 20 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування: < 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 611,5 мм
Висота (з підставкою): 452 мм
Глибина (з підставкою): 220 мм
Вага: 3,8 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 31,5"; Покриття екрану: Глянцеве; Тип екрану: OLED; Тип екрану: Плоский; Роздільна здатність екрану: 3840 x 2160 (UHD 4K); 1920 x 1080...
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашній офіс); Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип екрану: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 31,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...