Монітор Philips Evnia 27M2N8500/00 (27M2N8500/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 362099
Є на складі
Philips
Philips
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашній офіс); Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип екрану: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 2560 x 1440 (WQHD); Співвідношення сторін: 16 x 9; Частота оновлення екрану: 360 Гц; Колірний простір: Adobe RGB x 118%; DCI-P3 x 98,5%; SRGB x 147,5%
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці OLED
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашній офіс); Для геймерів
Розмір екрану: 26,5"
Покриття дисплея: Матовий
Тип дисплея: QD-OLED
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 360 Гц
Колірний охоплення: Adobe RGB x 118%; DCI-P3 x 98,5%; SRGB x 147,5%
Кількість відображуваних кольорів: 1,07 млрд
HDR: Сертифікація дисплея HDR 400
Час відгуку: 0,03 мс (GTG)
Технологія синхронізації: Адаптивна синхронізація
Розмір точки: 0,229 x 0,229 мм
Статична контрастність: 1 500 000 x 1
Динамічна контрастність: Мега
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 5 Вт
Поворот екрану: немає
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти: 130 мм
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання повороту: Так
Можна кріпити на стіну - VESA: VESA 100 x 100 мм
Енергоспоживання під час роботи: 83 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування: 0,5 Вт
Колір: Білий
У комплекті: кабель живлення; кабель HDMI; кабель DisplayPort; кабель USB
Ширина: 609 мм
Висота (з підставкою): 513 мм
Глибина (з підставкою): 274 мм
Вага: 6 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 31,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Переглянуті товари
Сімейство процесора: AMD Ryzen 7; Тип сокету: AM5; Кількість ядер: 8 ядер; Кількість потоків: 16 потоків; Базова тактова частота: 4.5 GHz; Максимальна частота тактова процесора:...