Монітор LG UltraGear 27GX704A-B OLED (27GX704A-B.AEU) EU
Залишити відгук
Код товару: 361720
Є на складі
LG
LG
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці OLED
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Глянцеве
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для геймерів
Розмір екрану: 27"
Покриття дисплея: Гладке
Тип дисплея: OLED
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 240 Гц
Колірний обхват: DCI-P3 х 98,5%
HDR: Дисплей з сертифікатом HDR True Black 400
Час відгуку: 0,03 мс (GTG)
Вбудований калібратор: ні
Яскравість: 275 кд/м²
Статична контрастність: 1 500 000 x 1
Кут огляду: Горизонтальний кут огляду
Вертикальний кут огляду: 178 градусів
Роз’єми: HDMI 2.1 - 2; DisplayPort 1.4 - 1; Роз’єм для навушників - 1; USB 3.2 Gen. 1 - 2
ТВ-тюнер: ні
Поворот екрану: Так
Регулювання висоти (по висоті): Так
Регулювання кута нахилу (поворот): Так
Регулювання кута повороту (поворот): Так
Енергоспоживання в робочому режимі: 24 Вт
Колір: Чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашній офіс); Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип екрану: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 31,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Уточнити наявність
Модель: NF-P12 redux-1700 PWM; Діаметр: 120 мм; Швидкість обертання: 450 ... 1700 об / хв .; Повітряний потік: 70.75 CFM; Рівень шуму: 25.1 дБ; Тип підшипника: SSO; Напрацювання на відмову (MTBF):...
Форм-фактор: моноблок; Кількість SIM-карток: 2 SIM; Формат SIM-картки: Mini; Покоління зв'язку (2G / 3G / 4G / 5G): 2G; Тип дисплею: ​​TFT; Діагональ екрану: 1.77"; Роздільна здатність екрану:...