Телевізор LG 55QNED80A6A
Залишити відгук
Код товару: 343321
Є на складі
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG 55QNED80A6A
LG
LG
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1236x716x30 / Габарити з підставкою, мм: 1236x783x257 / Вага: 15,3 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 55" (140 см)
Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K UHD)
Формат екрана: широкоекранний (16/9)
Тип матриці: LED
Технологія дисплея: QNED
Тип підсвічування: Edge LED
Частота розгортки: 60Гц
HDR: так
Технологія інтерполяції зображення: Picture Mastering Index (PMI)
Процесор обробки зображення: α7 Gen 8
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Звукові ефекти: AI Clear Sound; AI Sound Pro; AI Sound Wizard; Dynamic Sound Booster; WOW Orchestra
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: WebOS
Особливості: VRR
Безпровідні комунікації: Bluetooth; AirPlay 2; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.1
Вбудовані тюнери: DVB-T; DVB-C; DVB-T2; DVB-S; DVB-S2; аналоговий
Управління: голосом зі смартфона
Функції: HDMI-CEC; таймер "Сон"; таймер вимкнення; ігровий режим; сумісність з пультом MAGIC REMOTE
Роз'єми: USB; LAN (Ethernet); CI; оптичний (цифровий); антений вхід (RF); HDMI 2.1
USB роз'ємів: 2шт
HDMI 2.1 роз'ємів: 3
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A+
Стандарт кріплення VESA: 300 x 300
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1236 x 716 x 29.7 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 1236 x 783 x 257 мм
Вага без підставки: 14.9 кг
Вага з підставкою: 15.3 кг
Колір рамки: чорний
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...