Корпус Vinga CS113-400W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 271685
Є на складі
Корпус Vinga CS113-400W (UA) Vinga CS113-400W (UA) Клас корпусу Класичні Vinga CS113-400W (UA) Типорозмір Miditower Vinga CS113-400W (UA) Спосіб установки вертикальний Vinga CS113-400W (UA) Підтримувані материнські плати ATX, Micro - ATX, Mini - ITX Vinga CS113-400W (UA) Наявність блока живлення з блоком живлення Vinga CS113-400W (UA) Розташування блока живлення верхнє Vinga CS113-400W (UA) Потужність блока живлення 400 Вт Vinga CS113-400W (UA) Базова модель VINGA CS113
Vinga CS113-400W (UA)
Vinga CS113-400W (UA)
Vinga CS113-400W (UA)
Vinga CS113-400W (UA)
Vinga CS113-400W (UA)
Vinga CS113-400W (UA)
Vinga CS113-400W (UA)
Vinga CS113-400W (UA)
Vinga CS113-400W (UA)
Vinga
Vinga
Клас корпусу: Класичний; Типорозмір: Miditower; Спосіб встановлення: вертикальний; Підтримувані материнські плати: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX; Наявність блоку живлення: з блоком живлення; Розташування блоку живлення: верхнє; Потужність блока живлення: 400 Вт; Базова модель VINGA: CS113; Кількість зовнішніх відсіків 5.25”: відсутня; Кількість зовнішніх відсіків 3.5": відсутня
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати ATX
Основні
Потужність блоку живлення 400 Вт
Всі характеристики
Клас клас: Класичний
Розмір: MIDIOTERE
Метод встановлення: вертикаль
Підтримувані материнські плати: ATX, Micro - Atx, Mini - Itx
Наявність джерела живлення: з джерелом живлення
Розташування джерела живлення: Верхній
Потужність потужності: 400 Вт
Основна модель Vinga: CS113
Кількість зовнішніх відсіків 5,25 ”: відсутня
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 ": відсутня
Кількість внутрішніх відділень 3.5 ": 1
Кількість внутрішніх відділень 2.5 ": 1
Кількість слотів розширення: 7
Охолоджуючі елементи: вентиляційні грилі
Рідка охолоджуюча підтримка: є
Зовнішні роз'єми: 2 x USB 1.0, 2 X аудіо
Встановлення довгих відеокартів: до 290 мм
Максимальна висота охолоджувача процесора: 165 мм
Максимальна довжина ВР: 200 мм
Будівельний матеріал: метал 0,45 мм, пластик
Розміри, мм: 207 x 412 x 347 мм