Телевізор Samsung QE65Q8FAAUXUA
Залишити відгук
Код товару: 343325
Є на складі
Samsung QE65Q8FAAUXUA
Samsung QE65Q8FAAUXUA
Samsung QE65Q8FAAUXUA
Samsung QE65Q8FAAUXUA
Samsung QE65Q8FAAUXUA
Samsung QE65Q8FAAUXUA
Samsung
Samsung
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1451x832x26 / Габарити з підставкою, мм: 1451x890x270 / Вага: 21,2 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 65"
Операційна система: Smart TV (власна система) / Tizen /
Процесор: Samsung Q4 AI
Матриця: QLED
Тип підсвітки: Edge Dual LED
Покриття екрану: глянцеве
Розширення: 3840x2160 пікс
Upscaling: до 4K
Частота зміни кадрів: 50 Гц
Колірний охват DCI-P3: 100 %
Підтримка HDR: HDR10+ / HDR10+ Adaptive, Quantum HDR+ /
Покращення яскравості / контрастності: є / Contrast Enhancer /
Покращення кольору: є / Color Booster Pro /
Потужність звуку: 20 Вт
Кількість динаміків: 2 шт
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове)
Картинка в картинці: є
HDMI: 3 шт
Версія HDMI: v 2.0
Технології HDMI: eARC, CEC, ALLM
Додаткові входи: USB 2 шт, LAN
Виходи: оптичний
Настінне кріплення: VESA 400x300 мм
Габарити (ШхВхГ): 1451x890x270 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1451x832x26 мм
Є на складі
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...