Телевізор LG OLED55B56LA
Залишити відгук
Код товару: 343023
Уточнити наявність
LG OLED55B56LA
LG OLED55B56LA
LG OLED55B56LA
LG OLED55B56LA
LG OLED55B56LA
LG OLED55B56LA
LG OLED55B56LA
LG
LG
OLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1228x708x46 / Габарити з підставкою, мм: 1228x772x235 / Вага: 14,5 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці OLED
Технологія виробника Organic Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: OLED55B56LA
Діагональ: 55
Тип матриці: OLED
Глибина кольору: 10 біт
Частота оновлення: 120 Гц
Роздільна здатність: UltraHD 4K (3840x2160)
Інтерполяція кадрів (технологія / значення / одиниця виміру): - / - / -
Середнє енергоспоживання, Вт/год: 88
Операційна система: webOS 25
Наявність Smart TV: Є
Динаміки: 2x10 Вт
Сабвуфер: Немає
Технологія звуку: Dolby Atmos, Dolby Digital, Bluetooth Surround Ready
ТВ-тюнери: Analog (NTSC/PAL/SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-S / DVB-S2
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi / Bluetooth
Стандарт VESA: 300x200
Розмір, мм: 1228x708x46
Розмір з підставкою, мм: 1228x772x235
Розмір з упаковкою, мм: 1360x810x172
Вага, кг: 14,3
Вага з підставкою, кг: 14,5
Вага з упаковкою, кг: 19,5
Матеріал рамки: Пластик
Колір рамки: Чорний
Пульт: LG AI Magic remote control (пульт з голосовим управлінням)
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження!
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...