Телевізор LG 65QNED86A6A (UA)
Залишити відгук
Код товару: 343324
Є на складі
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG 65QNED86A6A (UA)
LG
LG
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1456x840x30 / Габарити з підставкою, мм: 1456x909x285 / Вага: 26,3 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 65" (165 см)
Розширення: 3840 x 2160 (4K UHD)
Формат екрану: широкоформатний (16/9)
Тип матриці: MiniLED
Технологія дисплея: QNED
Частота розгортки: 120Гц
HDR: так
Процесор обробки зображення: α8 AI 4K Gen2
Технології, що покращують зображення: Dolby Vision / HDR10 / HLG, Motion Pro, FILMMAKER MODE
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Звукові ефекти: AI Sound Pro; Dolby Digital; WOW Orchestra
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: WebOS
Особливості: VRR
Бездротові комунікації: Bluetooth; AirPlay 2; Chromecast Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.3
Вбудовані тюнери: DVB-T; DVB-C; DVB-T2; DVB-S2; аналоговий
Управління: голосом; зі смартфона
Роз'єми: HDMI 2.0; USB; LAN (Ethernet); CI; оптичний (цифровий); антена (RF)
USB роз'ємів: 2шт
HDMI 2.0 роз'ємів: 4шт
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Стандарт кріплення VESA: 300 x 300
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1456 x 840 x 29.7 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 1456 x 909 x 285 мм
Вага без підставки: 22.5 кг
Вага з підставкою: 26.3 кг
Колір рамки: чорний
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...