Телевізор LG 50UA73003LA
Залишити відгук
Код товару: 379963
Уточнити наявність
Телевізор LG 50UA73003LA LG 50UA73003LA LG 50UA73003LA LG 50UA73003LA
LG 50UA73003LA
LG 50UA73003LA
LG 50UA73003LA
LG 50UA73003LA
LG
LG
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1111x641x59 / Габарити з підставкою, мм: 1111x708x292 / Вага: 9,1 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії LG 7-серия
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Час оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 50"
Операційна система: Smart TV (власна система) / webOS 25 /
Процесор: LG α 7 Gen 8
Тип підсвічування: Direct LED
Покриття екрану: глянцеве
Роздільна здатність: 3840x2160 пікселів
Upscaling: до 4K
Підтримка HDR: HDR10 / HDR10 Pro /
Потужність звуку: 20 Вт
Кількість динаміків: 2 шт
Аудіокодеки: Dolby Digital (AC3), Dolby AC4
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове)
Картинка в картинці: є
HDMI: 3 шт
Технології HDMI: CEC, eARC, ALLM, VRR
Додаткові входи: USB 2 шт / v2.0 /, LAN
Виходи: оптичний
Настінне кріплення: VESA 300x300 мм
Споживана потужність: 71 Вт / 95 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new): G
Габарити (ШхВхГ): 1111x708x292 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1111x641x59 мм
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...