Телевізор THOMSON 24HQG3S15CW
Залишити відгук
Код товару: 380025
Уточнити наявність
Телевізор THOMSON 24HQG3S15CW THOMSON 24HQG3S15CW
THOMSON 24HQG3S15CW
THOMSON 24HQG3S15CW
Thomson
Thomson
QLED-телевізор / Діагональ 24" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 100x100 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 535x318x75 / Габарити з підставкою, мм: 535x353x151 / Вага: 2,4 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану HD Ready (1366x768)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ екрана: 24″
Роздільна здатність екрана: 1366 × 768 (WXGA)
Формат екрана: 16/9
Тип матриці: QLED
Частота оновлення: 60 Гц
Підтримка HDR: є
Аудіосистема: 2.0
Потужність звуку: 6 Вт
Звукові технології: Dolby Audio
Smart TV: є
Операційна система: Google TV
Управління: голосове
Додаткові функції: HbbTV, HDMI-CEC, батьківський контроль
Безпровідні технології: Wi-Fi, Bluetooth 5.1
Цифрові тюнері: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, аналоговий
Інтерфейси: HDMI 1.4, USB, CI, AV (композитний)
HDMI-порти: 3
USB-порти: 2
Вбудована пам'ять: 8 ГБ
Оперативна пам'ять: 1 ГБ
Кріплення: VESA 100 × 100 мм
Колір рамки: чорний
Розміри без підставки: 535 × 75 × 318 мм
Розміри з підставкою: 535 × 151 × 353 мм
Вага з підставкою: 2.4 кг
Річне енергоспоживання: 21 кВт/год
Споживання в режимі очікування: 0.5 Вт
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...