Телевізор SATELIT 32H8001ST UA
Розпродаж
-7%знижка
Телевізор SATELIT 32H8001ST UA
SATELIT 32H8001ST UA
Satelit
Satelit
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 100x10 Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 720x420x70 / Габарити з підставкою, мм: 720x470x70 / Вага: 4,9 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану HD Ready (1366x768)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Android TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Екранна діагональ: 32 "
Роздільна здатність: HD (1366x768)
Підтримка смарт -телебачення: Так
Wi-Fi/LAN: Так
Телевізійний тюнер: 2 телевізійний тюнер (Analog + Digital)
Діапазони цифрових тюнерів: DVB-T/DVB-T2
Яскравість: 200 CD/M²
Платформа: Android 13.0
Оперативний об'єм: 1 Гб
Підсумкова пам’ять: 8 Гб
Час відповіді: 8 мс
Процесор зображень: Mali-450
Потужність виходу звуку: 2x10 Вт
Підтримувані формати: MKV, AVI, M2TS, MPEG-TS, MPEG-4, MOV, WAV, MP3, FLAC, JPG, JPEG, PNG, BMP
USB -порт: Так
CI (PCMCIA) слот: Ні
З'єднувачі (порти): 1 x hdmi, 2 x usb, 1 x антеннічний вхідний rf, 1 x rj-45, 1 x av in
Споживання енергії в режимі очікування: <0,5 Вт
Споживання електроенергії: 48 Вт
Розміри з підставкою: 720 x 70 x 470 мм
Розміри без стенду: 720 х 70 х 420 мм
Висота з підставкою: 4,9 кг
Вага без стенду: 3,4 кг
Комплект постачання: телевізор, пульт дистанційного керування, кабель живлення, документація
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...