Телевізор THOMSON 32FQG3S15CW
Залишити відгук
Код товару: 380024
Уточнити наявність
Телевізор THOMSON 32FQG3S15CW THOMSON 32FQG3S15CW
THOMSON 32FQG3S15CW
THOMSON 32FQG3S15CW
Thomson
Thomson
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 100x100 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 720x423x82 / Габарити з підставкою, мм: 720x456x151 / Вага: 3,5 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану Full HD (1920x1080)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ екрану: 32″
Роздільна здатність екрану: 1920 × 1080 (Full HD)
Формат екрану: 16/9
Тип матриці: QLED
Частота оновлення: 60 Гц
Підтримка HDR: є
Процесор: ARM Cortex-A55
Технології зображення: HDR10
Аудіосистема: 2.0
Потужність звуку: 16 Вт
Звукові технології: Dolby Audio, DTS Digital Surround
Smart TV: є
Операційна система: Google TV
Управління: голосове
Додаткові функції: HbbTV, HDMI-CEC, батьківський контроль
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth 5.1
Цифрові тюнери: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, аналоговий
HDMI-порти: 3
USB-порти: 2
Вбудована пам'ять: 8 ГБ
Оперативна пам'ять: 1 ГБ
Кріплення: VESA 100 × 100 мм
Колір рамки: чорний
Розміри без підставки: 720 × 82 × 423 мм
Розміри з підставкою: 720 × 151 × 456 мм
Вага з підставкою: 3.5 кг
Річне енергоспоживання: 26 кВт/г
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
Є на складі
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...