Телевізор THOMSON 32HG4M45
Залишити відгук
Код товару: 380023
Є на складі
THOMSON 32HG4M45
THOMSON 32HG4M45
THOMSON 32HG4M45
THOMSON 32HG4M45
THOMSON 32HG4M45
THOMSON 32HG4M45
THOMSON 32HG4M45
Thomson
Thomson
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: немає / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 730x430x60 / Габарити з підставкою, мм: 734x1332x426 / Вага: 18,1 кг / Колір рамки: білий
Ремонт
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Білий
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Роздільна здатність екрану: 1366 × 768 (HD Ready)
Тип підсвітки: LED
Яскравість: 200 кд/м²
Підтримка HDR: є
Smart TV: є
Операційна система: Google TV
Процесор: Quad Core
Вбудована пам'ять: 8 ГБ
Підтримка сервісів: Amazon Prime Video, Netflix
Потужність звуку: 16 Вт (2 × 8 Вт)
Аудіокодек: Dolby Digital (AC-3)
Тип динаміків: широкосмугові
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth
Мережеві інтерфейси: Ethernet (LAN)
Цифрові тюнери: DVB-T2, DVB-C
Підтримка HDTV: є
HDMI-порти: 2
USB-порти: 1
Додаткові роз'єми: AV-вхід
Споживання в режимі очікування: 0.5 Вт
Клас енергоефективності: E
Клас енергоефективності HDR: E
Живлення: до 19 В, підтримка роботи від акумулятора
Вага: 18.1 кг
Регулювання: нахил екрану
Колір корпусу: білий
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...