Телевізор Vinga S85UHD25QWEB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 358120
Уточнити наявність
Vinga S85UHD25QWEB (UA)
Vinga S85UHD25QWEB (UA)
Vinga S85UHD25QWEB (UA)
Vinga S85UHD25QWEB (UA)
Vinga S85UHD25QWEB (UA)
Vinga S85UHD25QWEB (UA)
Vinga S85UHD25QWEB (UA)
Vinga
Vinga
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 600x400 / T2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1889x1080x92 / Габарити з підставкою, мм: 1889x1135x395 / Вага: 28,4 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Тип: Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізор
Примітка: Офіційно імпортований ТВ
Операційна система: WebOS
Діагональ: 85"
Роздільна здатність: 3840x2160 (4K UHD)
Тип матриці: QLED
Час відгуку: 8 мс
Частота розгортки панелі: 60 Гц
Технології покращення зображення: 4K Cinema HDR
ТВ-тюнер: DVB-S, DVB-T, DVB-T2
Система кольоровості: SECAM, PAL
Потужність динаміків: 2 x 10 Вт (20 Вт загалом)
HDMI: 3
USB: 2
RJ-45 (LAN): 1
Супутниковий вхід: 2
S/PDIF: 1
CI: є
Wi-Fi: є
Bluetooth: є
Smart TV: є
Підтримка додатків: Netflix, YouTube, Megogo
Органи управління: мультимедійний пульт
Процесор (CPU): ARM Cortex-A75 (CA752 + CA552)
Графічний процесор (GPU): IMG BXE4
Оперативна пам'ять (DDR): 1.5 GB
Вбудована пам'ять (Flash): 8 GB
Кріплення VESA: 600x400 мм
Розміри з підставкою: 1889 x 1135 x 395 мм
Розміри без підставки: 1889 x 1080 x 92 мм
Вага з підставкою: 28.4 кг
Вага без підставки: 27.6 кг
Колір: чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...