Акумуляторна батарея LiFePo4 Merlion LFP12.8-10US (UA)
Залишити відгук
Код товару: 306107
Уточнити наявність
Merlion
Merlion
Напруга: 12.8 В; Місткість: 10 Ач; Розміри: 151 х 99 х 99 мм;
Ремонт
Основні
Ємність 9 - 10 Аг
Напруга 12 V
Стрес: 12,8 c
Ємність: 10 ах
Розміри: 151 х 99 х 99 мм