Акумуляторна батарея LiFePo4 Merlion LFP12.8-9EB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 306112
Уточнити наявність
Merlion
Merlion
Напруга: 12.8 В; Місткість: 9 Ач; Максимальний струм заряду: 4.5 А; Діапазон робочих температур: -20 ~ +60; Розміри: 151x65x100 мм; Вага: 0,9 кг;
Ремонт
Основні
Ємність 9 - 10 Аг
Напруга 12 V
Стрес: 12,8 c
Ємність: 9 Ах
Максимальний струм заряду: 4,5 a
Розміри: 151x65x100 мм