Акумуляторна батарея LiFePo4 CATL 3.2V-302Ah (CATL-3.2V-302AH) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 307861
Є на складі
CATL
CATL
Напруга: 3.2 В; Місткість: 302 Ач; Максимальний струм заряду: 302 А; Максимальний струм розряду: 302 А; Ресурс: 4000 циклів; Діапазон робочих температур: 0 ~ +60; Розміри: 173 х 71 х 203(219) мм; Вага: 5,5 кг;
Ремонт
Основні
Ємність Більше 200 Аг
Напруга 4 V